رکسان کلاب

رکسان کلاب
با سلام و احترام خدمت شما همکار گرامی

تلاش انسان همواره در راستای رسیدن به سطح مطلوبی از رفاه در زندگی بوده است. در کشورهای توسعه یافته ارائه خدمات رفاهی مطلوب به اعضای هر مجموعه نشانه احترام به حضور و مشارکت افراد در رسیدن به اهداف متعالی آن مجموعه به حساب می آید. با توجه به شرایط، علائق و نیازهای خاص همکاران محترم جامعه محترم علوم پزشکی کشور، باشگاه مشتریان رکسان (Roxan Club) به عنوان یک زیر مجموعه از دپارتمان امور رفاهی شرکت بین المللی رنگین کمان سلامت ایرانیان (رکسان) پایه ریزی شد تا نسبت به ارائه خدمات رفاهی مطلوب به اعضای محترم باشگاه در دو فاز کلی اقدام نماید:

فاز اول: ارائه تسهیلات و تخفیف خدمات سایر شرکت های زیر مجموعه رکسان به اعضای باشگاه
فاز دوم: ارائه تسهیلات و تخفیف خدمات سایر سازمان ها، شرکت ها و مجموعه های معتبر به اعضای باشگاه

شرکت بین المللی رنگین کمان سلامت ایرانیان (رکسان) با شماره ثبت 420719 در کنار سایر سازمان ها، انجمن ها و موسسات معتبر با شناخت لازم از اهداف و نیاز های گوناگون جامعه محترم علوم پزشکی، همراه خوبی در مسیر رفع نیازهای آنان می باشد. همان طور که از نام شرکت مشخص می گردد، فعالیت های رکسان در حوزه سلامت ایرانیان در سطح کشوری و بین الملل همچون رنگین کمان با طراوت، رو به صعود، بی پایان و در چند موضوع مختلف اما مرتبط با یکدیگر می باشد.
7 دپارتمان اصلی رکسان عبارتند از:
1- دپارتمان کنگره های خارجی
2- دپارتمان کنگره های داخلی
3- دپارتمان تحقیق و پژوهش
4- دپارتمان انفورماتیک
5- دپارتمان آموزش
6- دپارتمان طراحی، چاپ و نشر
7- دپارتمان امور رفاهی
متقاضیان محترم می توانند پس از عضویت در باشگاه مشتریان نسبت به استفاده از تسهیلات و تخفیف های متنوع در پروژه های مختلف تحت پوشش Roxan Club اقدام نمایند. بدیهی است سطوح کاربری و همچنین سیستم امتیازدهی باشگاه مشتریان، به نحوی تنظیم شده اند تا برای حضور و مشارکت اعضای فعال تر احترام بیشتری قائل گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در باشگاه به آدرس www.roxanclub.ir مراجعه نمایید.